تست ساحوی جغل

ساخت وبلاگ
چکیده : جغل به صورت عموم دارای انواع و اقسام مختلفی از قبیل چهارمغزی، بادامی، نخودی وغیر می باشد، جغل را به ... با عنوان : تست ساحوی جغل بخوانید :

جغل به صورت عموم دارای انواع و اقسام مختلفی از قبیل چهارمغزی، بادامی، نخودی وغیر می باشد، جغل را به صورت عموم می توان از دو منبع به دست آورد.

 

1. جغل دریایی: این گونه جغل از یک طرف لشم و از طرف دیگر سخت می باشد، این گونه جغل معمولأ دارای مواد ارگانیکی و خاکی می باشد و باید قبل از استفاده شسته شود و همچنان جغل های کلان دانه از آن جدا گردد.

2. جغل شرکتی (شکسته): این نوع جغل معمولأ از دو طرف سخت بوده و همه انواع شان دارای یک نوع شکل و اندازه می باشد و آسان ترین راه برای دانستن و تست کردن آن اینست که یک مقدار جغل را به داخل دست خود گرفته سپس اندازه و شکل آن را چک کنید در صورت که تمام سایز شان یکسان و بدون خاک باشد، برای کانکریت چغل خوبی است. اگر جغل ماشینی خاک داشته باشد، قبل از استفاده در مخلوط کانکریت با آب بشوئید.

یاد آوری: جغل که بسیار معمول و به اندازه زیاد در مخلوط کانکریت عناصر ساختمانی استفاده می گردد، اندازه های شان دو سانتی و یا بادامی باشد بهتر خواهد بود.

پدیده معماری...
ما را در سایت پدیده معماری دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : يکشنبه 11 آذر 1397 ساعت: 11:37